400 000 €
1905 €/m²
Property 65082 photo 1
Property 65082 photo 2
Property 65082 photo 3
Property 65082 photo 4
Property 65082 photo 5

Details

  • Liczba pięter: 2
  • Rok budowy: 2009
  • Liczba pokoi: 5
  • System ogrzewania: diesel
  • Energy Class: B+
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 5
  • Odległość do morza: 865 m
  • Odległość od lotniska: 111 km

Opis

Na sprzedaż3-piętrowy dom o powierzchni 210 metrów kwadratów na Peloponezie. Pół-piwnica się z jedna sypialnia, jedna łazienka, spiżarnia. Parter się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC, jedna łazienka. Pierwsze piętro się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna łazienka, jedna łazienka. Dom wolnostojący ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok.także zawiera wyposażenie, kolektor słoneczny, kominek, klimatyzacja, ogród, garaż, ogrzewanie, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
450 000 € 1046 €/m²
  • Kod obiektowy 31984
  • Metry kw. 430 m²
  • Rooms 10
Sprzedaż
420 000 € 1573 €/m²
  • Kod obiektowy 62737
  • Metry kw. 267 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
380 000 € 1743 €/m²
  • Kod obiektowy 64460
  • Metry kw. 218 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
400 000 € 1904 €/m²
  • Kod obiektowy 65082
  • Metry kw. 210 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
380 000 € 1538 €/m²
  • Kod obiektowy 65121
  • Metry kw. 247 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
380 000 € 2000 €/m²
  • Kod obiektowy 65124
  • Metry kw. 190 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
440 000 € 2933 €/m²
  • Kod obiektowy 65445
  • Metry kw. 150 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
365 000 € 3041 €/m²
  • Kod obiektowy 65524
  • Metry kw. 120 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
435 000 € 1891 €/m²
  • Kod obiektowy 65548
  • Metry kw. 230 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
380 000 € 1759 €/m²
  • Kod obiektowy 65749
  • Metry kw. 216 m²
  • Rooms 5

Subskrypcja newslettera