170 000 €
3400 €/m²
Property 65091 photo 1
Property 65091 photo 2
Property 65091 photo 3
Property 65091 photo 4
Property 65091 photo 5
Property 65091 photo 6
Property 65091 photo 7
Property 65091 photo 8
Property 65091 photo 9
Property 65091 photo 10
Property 65091 photo 11
Property 65091 photo 12
Property 65091 photo 13
Property 65091 photo 14

Details

  • Liczba pięter: 3
  • Rok budowy: 1975
  • Rok remontu: 2025
  • Liczba pokoi: 2
  • System ogrzewania: diesel
  • Energy Class: A
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 700 m
  • Odległość od lotniska: 35 km

Usługi

  • Winda
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50 metrów kwadratów w Atenach. Mieszkanie znajduje się na na pierwszym piętrze piętrze i skłąda się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Apartament ma układ rożny Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na miasto.także zawiera klimatyzacja, markiza, winda, ogrzewanie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
250 000 € 7812 €/m²
  • Kod obiektowy 62967
  • Metry kw. 32 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
208 000 € 2773 €/m²
  • Kod obiektowy 65595
  • Metry kw. 75 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
220 000 € 2444 €/m²
  • Kod obiektowy 60552
  • Metry kw. 90 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
250 000 € 13157 €/m²
  • Kod obiektowy 63015
  • Metry kw. 19 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
240 000 € 1702 €/m²
  • Kod obiektowy 65594
  • Metry kw. 141 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
240 000 € 6000 €/m²
  • Kod obiektowy 64821
  • Metry kw. 40 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
251 500 € 6986 €/m²
  • Kod obiektowy 63013
  • Metry kw. 36 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
155 000 € 2039 €/m²
  • Kod obiektowy 65272
  • Metry kw. 76 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
250 000 € 11363 €/m²
  • Kod obiektowy 62959
  • Metry kw. 22 m²
  • Odległość do plaży 4148 m
Sprzedaż
200 000 € 3846 €/m²
  • Kod obiektowy 64225
  • Metry kw. 52 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera