O nas
Biura i pracownicy
Nasze biura
Życie firmy
+30 2310 591 431
Rekonstrukcja budynków
Modelowanie i wizualizacja projektów 3D
Kredytowanie
Sprzedaż - Złożony 240 m² na Krecie
Grecja
Kreta
Prefektura Lasithi
Agios Nikolaos
Kalo Chorio
Na zapytanie
Kod obiektowy
65165
Na sprzedaż, do wynajęcia
Sprzedaż
Typ
Złożony
Metry kw.
240 m²
Wielkosc gruntu
500 m²
Region
Kreta
Location
Kalo Chorio (Agios Nikolaos) | Prefektura Lasithi (Kreta)
Details
Liczba pięter:
2
Rok budowy:
2026
Odległość do morza:
1500 m
Odległość od lotniska:
69 km
Na zapytanie
Złożony 528 m² Kreta
Kreta
Kod obiektowy
63590
Metry kw.
528 m²
Rooms
16
Sprzedaż
1 600 000 €
6666 €/m²
Złożony 240 m² Kreta
Kreta
Kod obiektowy
65489
Metry kw.
240 m²
Odległość do plaży
3500 m
Wyłączny
Sprzedaż
Na zapytanie
Złożony 921 m² Kreta
Kreta
Kod obiektowy
64575
Metry kw.
921 m²
Rooms
15
Sprzedaż
325 000 €
1269 €/m²
Złożony 256 m² Kreta
Kreta
Kod obiektowy
64007
Metry kw.
256 m²
Rooms
6
Sprzedaż
1 100 000 €
700 000 €
875 €/m²
Złożony 800 m² Kreta
Kreta
Kod obiektowy
43168
Metry kw.
800 m²
Odległość do plaży
400 m
Sprzedaż
Na zapytanie
Złożony 400 m² Kreta
Kreta
Kod obiektowy
62741
Metry kw.
400 m²
Odległość do plaży
350 m
Wyłączny
Sprzedaż
Na zapytanie
Złożony 671 m² Kreta
Kreta
Kod obiektowy
64889
Metry kw.
671 m²
Odległość do plaży
130 m
Rekomendowane
Sprzedaż
Na zapytanie
Złożony 420 m² Kreta
Kreta
Kod obiektowy
61318
Metry kw.
420 m²
Odległość do plaży
2800 m
Sprzedaż
350 000 €
1023 €/m²
Złożony 342 m² Kreta
Kreta
Kod obiektowy
42096
Metry kw.
342 m²
Odległość do plaży
3400 m
Sprzedaż
1 300 000 €
2708 €/m²
Złożony 480 m² Kreta
Kreta
Kod obiektowy
50936
Metry kw.
480 m²
Odległość do plaży
600 m
Georgios Mouchsiadis
+30 6972504496
crete@grekodom.gr
Poproś o więcej szczegółów dotyczących nieruchomości.
Zarezerwuj inspekcje nieruchomości.
Wyrazam zgode na przechowywanie przez moja strone przeslanych przeze mnie informacji, aby mogly odpowiedziec na moje zapytanie, zgodnie z
parter
Piętro 1
Entresol
Piętro 2
Piętro 3
Piętro 4
Piętro 5
Piętro 6
Piętro 7
Piętro 8
piętro 8+
penthouse
loft
Piętro 1
Floor to
--
parter
Piętro 1
Entresol
Piętro 2
Piętro 3
Piętro 4
Piętro 5
Piętro 6
Piętro 7
Piętro 8
piętro 8+
penthouse
loft
Piętro 1