510 000 €
3188 €/m²
Property 65254 photo 1
Property 65254 photo 2
Property 65254 photo 3
Property 65254 photo 4
Property 65254 photo 5
Property 65254 photo 6
Property 65254 photo 7
Property 65254 photo 8
Property 65254 photo 9
Property 65254 photo 10
Property 65254 photo 11
Property 65254 photo 12
Property 65254 photo 13
Property 65254 photo 14
Property 65254 photo 15
Property 65254 photo 16

Details

  • Rok budowy: 1988
  • Liczba pokoi: 4
  • System ogrzewania: diesel
  • Energy Class: D
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 2800 m
  • Odległość od lotniska: 38 km

Usługi

  • Parking
  • Winda
  • Kominek
  • Magazyn
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 160 metrów kwadratów w Atenach. Mieszkanie znajduje się na na czwartym piętrze piętrze i skłąda się z 3 sypialnie, salon, jedna kuchnia, 2 łazienek, spiżarnia. Apartament ma układ wewnętrzny Nieruchomość oferuje piękny widok na miasto.także zawiera kominek, markiza, parking, winda, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
465 000 € 4386 €/m²
  • Kod obiektowy 55910
  • Metry kw. 106 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
411 000 € 4670 €/m²
  • Kod obiektowy 58959
  • Metry kw. 88 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
498 000 € 4742 €/m²
  • Kod obiektowy 58961
  • Metry kw. 105 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
597 000 € 2926 €/m²
  • Kod obiektowy 50958
  • Metry kw. 204 m²
  • Odległość do plaży 14000 m
Sprzedaż
430 000 € 3981 €/m²
  • Kod obiektowy 60109
  • Metry kw. 108 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
550 000 € 5000 €/m²
  • Kod obiektowy 65667
  • Metry kw. 110 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
491 000 € 4676 €/m²
  • Kod obiektowy 58952
  • Metry kw. 105 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera