335 000 €
4786 €/m²
Property 65297 photo 1
Property 65297 photo 2
Property 65297 photo 3
Property 65297 photo 4
Property 65297 photo 5
Property 65297 photo 6
Property 65297 photo 7
Property 65297 photo 8
Property 65297 photo 9
Property 65297 photo 10
Property 65297 photo 11
Property 65297 photo 12
Property 65297 photo 13
Property 65297 photo 14
Property 65297 photo 15
Property 65297 photo 16
Property 65297 photo 17
Property 65297 photo 18
Property 65297 photo 19
Property 65297 photo 20
Property 65297 photo 21
Property 65297 photo 22

Details

  • Liczba pięter: 4
  • Rok budowy: 1980
  • Rok remontu: 2024
  • Liczba pokoi: 3
  • System ogrzewania: diesel
  • Energy Class: C
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 2600 m
  • Odległość od lotniska: 30 km

Usługi

  • Parking
  • Winda
  • Magazyn
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 70 metrów kwadratów w Atenach. Mieszkanie znajduje się na na drugim piętrze piętrze i skłąda się z 2 sypialnie, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Apartament ma układ przedni także zawiera kolektor słoneczny, klimatyzacja, markiza, parking, ogród, winda, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
270 000 € 5400 €/m²
  • Kod obiektowy 65320
  • Metry kw. 50 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
294 000 € 6000 €/m²
  • Kod obiektowy 65766
  • Metry kw. 49 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
360 000 € 6545 €/m²
  • Kod obiektowy 64833
  • Metry kw. 55 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
307 600 € 6990 €/m²
  • Kod obiektowy 63014
  • Metry kw. 44 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
275 000 € 3928 €/m²
  • Kod obiektowy 65239
  • Metry kw. 70 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
270 000 € 7297 €/m²
  • Kod obiektowy 65357
  • Metry kw. 37 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
270 000 € 9310 €/m²
  • Kod obiektowy 65355
  • Metry kw. 29 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
285 000 € 9500 €/m²
  • Kod obiektowy 65482
  • Metry kw. 30 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
300 000 € 4477 €/m²
  • Kod obiektowy 65304
  • Metry kw. 67 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera