270 000 €
6923 €/m²
Property 65354 photo 1
Property 65354 photo 2
Property 65354 photo 3
Property 65354 photo 4
Property 65354 photo 5
Property 65354 photo 6
Property 65354 photo 7
Property 65354 photo 8
Property 65354 photo 9
Property 65354 photo 10
Property 65354 photo 11

Details

  • Rok remontu: 2026
  • Liczba pokoi: 2
  • Warunek: W budowie
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 3600 m
  • Odległość od lotniska: 36 km

Usługi

  • Podwójna szyba
  • Golden Visa

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 39 metrów kwadratów w Atenach. Mieszkanie znajduje się na na pierwszym piętrze piętrze i skłąda się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Apartament ma układ wewnętrzny także zawiera kolektor słoneczny, klimatyzacja.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
310 000 € 3069 €/m²
  • Kod obiektowy 63567
  • Metry kw. 101 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
255 000 € 4180 €/m²
  • Kod obiektowy 65116
  • Metry kw. 61 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
242 000 € 2261 €/m²
  • Kod obiektowy 63313
  • Metry kw. 107 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
270 000 € 9310 €/m²
  • Kod obiektowy 65350
  • Metry kw. 29 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
220 000 € 3283 €/m²
  • Kod obiektowy 65034
  • Metry kw. 67 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
285 000 € 4014 €/m²
  • Kod obiektowy 65118
  • Metry kw. 71 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
360 000 € 6545 €/m²
  • Kod obiektowy 64833
  • Metry kw. 55 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
395 000 € 4438 €/m²
  • Kod obiektowy 65047
  • Metry kw. 89 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
280 000 € 3333 €/m²
  • Kod obiektowy 65031
  • Metry kw. 84 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
285 000 € 9500 €/m²
  • Kod obiektowy 65482
  • Metry kw. 30 m²
  • Rooms 2

Subskrypcja newslettera