500 000 €
3788 €/m²
Property 65439 photo 1
Property 65439 photo 2
Property 65439 photo 3
Property 65439 photo 4
Property 65439 photo 5
Property 65439 photo 6
Property 65439 photo 7
Property 65439 photo 8
Property 65439 photo 9
Property 65439 photo 10
Property 65439 photo 11
Property 65439 photo 12
Property 65439 photo 13
Property 65439 photo 14
Property 65439 photo 15
Property 65439 photo 16
Property 65439 photo 17
Property 65439 photo 18
Property 65439 photo 19
Property 65439 photo 20
Property 65439 photo 21
Property 65439 photo 22
Property 65439 photo 23
Property 65439 photo 24
Property 65439 photo 25
Property 65439 photo 26
Property 65439 photo 27
Property 65439 photo 28
Property 65439 photo 29
Property 65439 photo 30
Property 65439 photo 31

Details

  • Liczba pięter: 2
  • Rok budowy: 2026
  • Liczba pokoi: 3
  • System ogrzewania: pompa grzewcza
  • Warunek: W budowie
  • Energy Class: A+
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 13000 m
  • Odległość od lotniska: 12 km

Usługi

  • Parking
  • Winda
  • Kominek
  • Magazyn
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 132 metrów kwadratów w Atenach. Domek składa się z 2 pięter. Pierwsze piętro się z 2 sypialnie, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Loft się z salon z kuchnią, jedna łazienka. Domek ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na góry.także zawiera kolektor słoneczny, kominek, klimatyzacja, parking, winda, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
620 000 € 5254 €/m²
  • Kod obiektowy 57982
  • Metry kw. 118 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
740 000 € 5522 €/m²
  • Kod obiektowy 57984
  • Metry kw. 134 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
734 000 € 5518 €/m²
  • Kod obiektowy 57987
  • Metry kw. 133 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
657 000 € 5429 €/m²
  • Kod obiektowy 57988
  • Metry kw. 121 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
652 000 € 5525 €/m²
  • Kod obiektowy 57989
  • Metry kw. 118 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
590 000 € 5130 €/m²
  • Kod obiektowy 58910
  • Metry kw. 115 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
590 000 € 4469 €/m²
  • Kod obiektowy 58915
  • Metry kw. 132 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
710 000 € 5634 €/m²
  • Kod obiektowy 58916
  • Metry kw. 126 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
680 000 € 4963 €/m²
  • Kod obiektowy 58917
  • Metry kw. 137 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
620 000 € 6078 €/m²
  • Kod obiektowy 59294
  • Metry kw. 102 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera