200 000 €
2857 €/m²
Property 65440 photo 1
Property 65440 photo 2
Property 65440 photo 3

Details

  • Rok budowy: 1982
  • System ogrzewania: inny
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 100 m
  • Odległość od lotniska: 6 km

Usługi

  • Magazyn
  • Access
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż nieruchomość komercyjna o powierzhcni 70 metrów kwadratów w Salonikach. nieruchomość komercyjna składa się z 1 pięter. Nieruchomość komercyjna ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze.także zawiera spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Inwestycja Sprzedaż
197 000 € 4925 €/m²
  • Kod obiektowy 8526
  • Metry kw. 40 m²
  • Odległość do plaży 450 m
Sprzedaż
195 000 € 130 000 € 1566 €/m²
  • Kod obiektowy 8846
  • Metry kw. 83 m²
  • Odległość do plaży 6900 m
Sprzedaż
180 000 € 2250 €/m²
  • Kod obiektowy 57337
  • Metry kw. 80 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
228 000 € 2257 €/m²
  • Kod obiektowy 58889
  • Metry kw. 101 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
170 000 € 1478 €/m²
  • Kod obiektowy 60555
  • Metry kw. 115 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
213 000 € 865 €/m²
  • Kod obiektowy 61101
  • Metry kw. 246 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
220 000 € 3235 €/m²
  • Kod obiektowy 63743
  • Metry kw. 68 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
208 000 € 1518 €/m²
  • Kod obiektowy 64569
  • Metry kw. 137 m²
  • Odległość do plaży 900 m
Rekomendowane Sprzedaż
200 000 € 2857 €/m²
  • Kod obiektowy 65440
  • Metry kw. 70 m²
  • Odległość do plaży 100 m

Subskrypcja newslettera