Sprzedaż - Działka 517 m² na Riwierze Olimpijskiej

Grecja Macedonia Prefektura Pieria Paralia Peristasi
85 000 €
164 €/m²
Property 65451 photo 1
Property 65451 photo 2

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,8
  • Odległość do morza: 4500 m
  • Odległość od lotniska: 85 km

Opis

Na sprzedaż Działka517 metrów kwadratowych na Riwierze Olimpijskiej. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 413 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na miasto.

Lokalizacja