420 000 €
558 €/m²
Property 65454 photo 1

Details

  • Odległość do morza: 1200 m
  • Odległość od lotniska: 20 km

Opis

Na sprzedaż Działka752 metrów kwadratowych w Salonikach. Trwają prace nad integracją projektu z planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 680 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na miasto.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
350 000 € 201 €/m²
  • Kod obiektowy 56598
  • Metry kw. 1741 m²
  • Odległość do plaży 12000 m
Sprzedaż
365 000 € 486 €/m²
  • Kod obiektowy 52514
  • Metry kw. 750 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
450 000 € 76 €/m²
  • Kod obiektowy 26036
  • Metry kw. 5908 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
400 000 € 160 €/m²
  • Kod obiektowy 32371
  • Metry kw. 2500 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
370 000 € 416 €/m²
  • Kod obiektowy 58405
  • Metry kw. 889 m²
  • Odległość do plaży 550 m
Sprzedaż
420 000 € 558 €/m²
  • Kod obiektowy 65454
  • Metry kw. 752 m²
  • Odległość do plaży 1200 m
Sprzedaż
450 000 € 239 €/m²
  • Kod obiektowy 35051
  • Metry kw. 1880 m²
  • Odległość do plaży 4200 m
Sprzedaż
480 000 € 722 €/m²
  • Kod obiektowy 36450
  • Metry kw. 664 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
550 000 € 530 000 € 630 €/m²
  • Kod obiektowy 38591
  • Metry kw. 840 m²
  • Odległość do plaży 4300 m
Sprzedaż
480 000 € 195 €/m²
  • Kod obiektowy 47339
  • Metry kw. 2450 m²
  • Odległość do plaży 1000 m

Subskrypcja newslettera