700 000 €
2527 €/m²
Property 65458 photo 1

Details

  • Odległość do morza: 4350 m
  • Odległość od lotniska: 38 km

Opis

Na sprzedaż nieruchomość komercyjna o powierzhcni 277 metrów kwadratów w Atenach. nieruchomość komercyjna składa się z 0 pięter. Nieruchomość komercyjna ma układ wewnętrzny

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
880 000 € 2200 €/m²
  • Kod obiektowy 21014
  • Metry kw. 400 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
625 000 € 431 €/m²
  • Kod obiektowy 21046
  • Metry kw. 1450 m²
  • Odległość do plaży 15000 m
Sprzedaż
820 000 € 5857 €/m²
  • Kod obiektowy 22941
  • Metry kw. 140 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
650 000 € 4193 €/m²
  • Kod obiektowy 30214
  • Metry kw. 155 m²
  • Odległość do plaży 1200 m
Sprzedaż
600 000 € 430 000 € 1168 €/m²
  • Kod obiektowy 32730
  • Metry kw. 368 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
630 000 € 2333 €/m²
  • Kod obiektowy 32805
  • Metry kw. 270 m²
  • Odległość do plaży 19000 m
Sprzedaż
1 000 000 € 1000 €/m²
  • Kod obiektowy 34788
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
750 000 € 2005 €/m²
  • Kod obiektowy 39592
  • Metry kw. 374 m²
  • Odległość do plaży 580 m
Sprzedaż
760 000 € 1266 €/m²
  • Kod obiektowy 41839
  • Metry kw. 600 m²
  • Odległość do plaży 18000 m
Sprzedaż
570 000 € 6333 €/m²
  • Kod obiektowy 42673
  • Metry kw. 90 m²
  • Odległość do plaży 6500 m

Subskrypcja newslettera