620 000 €
4133 €/m²
Property 65460 photo 1
Property 65460 photo 2
Property 65460 photo 3
Property 65460 photo 4
Property 65460 photo 5
Property 65460 photo 6
Property 65460 photo 7
Property 65460 photo 8
Property 65460 photo 9
Property 65460 photo 10
Property 65460 photo 11
Property 65460 photo 12
Property 65460 photo 13
Property 65460 photo 14
Property 65460 photo 15
Property 65460 photo 16
Property 65460 photo 17
Property 65460 photo 18
Property 65460 photo 19

Details

  • Liczba pięter: 8
  • Rok budowy: 1999
  • Rok remontu: 2020
  • Liczba pokoi: 5
  • System ogrzewania: gaz
  • Energy Class: C
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • Odległość do morza: 700 m
  • Odległość od lotniska: 37 km

Usługi

  • Parking
  • Winda
  • Kominek
  • Magazyn
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 150 metrów kwadratów w Atenach. Mieszkanie znajduje się na na trzecim piętrze piętrze i skłąda się z 4 sypialnie, salon z kuchnią, 2 łazienek z prysznicem oraz WC, jedna łazienka. Apartament ma układ przedni także zawiera wyposażenie, kominek, klimatyzacja, markiza, parking, winda, ogrzewanie, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
580 000 € 5523 €/m²
  • Kod obiektowy 60367
  • Metry kw. 105 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
580 000 € 5523 €/m²
  • Kod obiektowy 60368
  • Metry kw. 105 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
580 000 € 5523 €/m²
  • Kod obiektowy 60369
  • Metry kw. 105 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
630 000 € 3264 €/m²
  • Kod obiektowy 60597
  • Metry kw. 193 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
890 000 € 4450 €/m²
  • Kod obiektowy 62009
  • Metry kw. 200 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
570 000 € 480 000 € 4752 €/m²
  • Kod obiektowy 62103
  • Metry kw. 101 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
680 000 € 7157 €/m²
  • Kod obiektowy 62328
  • Metry kw. 95 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
880 000 € 6717 €/m²
  • Kod obiektowy 62389
  • Metry kw. 131 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
850 000 € 800 000 € 5333 €/m²
  • Kod obiektowy 62432
  • Metry kw. 150 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
520 000 € 460 000 € 4000 €/m²
  • Kod obiektowy 63549
  • Metry kw. 115 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera