425 000 €
4087 €/m²
Property 65462 photo 1
Property 65462 photo 2
Property 65462 photo 3
Property 65462 photo 4
Property 65462 photo 5
Property 65462 photo 6
Property 65462 photo 7
Property 65462 photo 8
Property 65462 photo 9

Details

  • Rok budowy: 1992
  • Rok remontu: 2023
  • Liczba pokoi: 4
  • System ogrzewania: gaz
  • Energy Class: B
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 1500 m
  • Odległość od lotniska: 36 km

Usługi

  • Parking
  • Winda
  • Kominek
  • Magazyn
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 104 metrów kwadratów w Atenach. Mieszkanie znajduje się na na drugim piętrze piętrze i skłąda się z 3 sypialnie, salon z kuchnią, 2 łazienek z prysznicem oraz WC. Apartament ma układ przedni także zawiera kolektor słoneczny, kominek, klimatyzacja, markiza, parking, winda, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
365 000 € 4147 €/m²
  • Kod obiektowy 12804
  • Metry kw. 88 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
370 000 € 3083 €/m²
  • Kod obiektowy 41734
  • Metry kw. 120 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
370 000 € 4404 €/m²
  • Kod obiektowy 45904
  • Metry kw. 84 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
365 000 € 3119 €/m²
  • Kod obiektowy 51219
  • Metry kw. 117 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
368 000 € 4842 €/m²
  • Kod obiektowy 56586
  • Metry kw. 76 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
368 000 € 4906 €/m²
  • Kod obiektowy 56589
  • Metry kw. 75 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
368 000 € 4906 €/m²
  • Kod obiektowy 56724
  • Metry kw. 75 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
365 000 € 4866 €/m²
  • Kod obiektowy 57974
  • Metry kw. 75 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
365 000 € 4679 €/m²
  • Kod obiektowy 58955
  • Metry kw. 78 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
360 000 € 3600 €/m²
  • Kod obiektowy 66063
  • Metry kw. 100 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera