360 000 €
3600 €/m²
Property 66063 photo 1
Property 66063 photo 2
Property 66063 photo 3
Property 66063 photo 4
Property 66063 photo 5
Property 66063 photo 6
Property 66063 photo 7
Property 66063 photo 8
Property 66063 photo 9
Property 66063 photo 10
Property 66063 photo 11

Details

  • Rok budowy: 1995
  • Rok remontu: 2026
  • Liczba pokoi: 4
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Energy Class: A
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 15700 m
  • Odległość od lotniska: 32 km

Usługi

  • Parking
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 100 metrów kwadratów w Atenach. Mieszkanie znajduje się na na pierwszym piętrze piętrze i skłąda się z 3 sypialnie, salon z kuchnią, jedna łazienka, jedna łazienka. Apartament ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na las.także zawiera kolektor słoneczny, klimatyzacja, parking.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
375 000 € 3571 €/m²
  • Kod obiektowy 34022
  • Metry kw. 105 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
400 000 € 6666 €/m²
  • Kod obiektowy 34148
  • Metry kw. 60 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
350 000 € 330 000 € 4647 €/m²
  • Kod obiektowy 34842
  • Metry kw. 71 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
290 000 € 3118 €/m²
  • Kod obiektowy 35167
  • Metry kw. 93 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
450 000 € 3813 €/m²
  • Kod obiektowy 36234
  • Metry kw. 118 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
380 000 € 3064 €/m²
  • Kod obiektowy 36694
  • Metry kw. 124 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
315 000 € 2520 €/m²
  • Kod obiektowy 36888
  • Metry kw. 125 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
300 000 € 2912 €/m²
  • Kod obiektowy 38027
  • Metry kw. 103 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
305 000 € 2033 €/m²
  • Kod obiektowy 38066
  • Metry kw. 150 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
320 000 € 1306 €/m²
  • Kod obiektowy 38084
  • Metry kw. 245 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera