285 000 €
9500 €/m²
Property 65482 photo 1
Property 65482 photo 2
Property 65482 photo 3
Property 65482 photo 4
Property 65482 photo 5
Property 65482 photo 6
Property 65482 photo 7
Property 65482 photo 8
Property 65482 photo 9
Property 65482 photo 10
Property 65482 photo 11
Property 65482 photo 12
Property 65482 photo 13
Property 65482 photo 14
Property 65482 photo 15
Property 65482 photo 16
Property 65482 photo 17
Property 65482 photo 18
Property 65482 photo 19
Property 65482 photo 20
Property 65482 photo 21
Property 65482 photo 22
Property 65482 photo 23
Property 65482 photo 24
Property 65482 photo 25

Details

  • Liczba pięter: 2
  • Rok remontu: 2026
  • Liczba pokoi: 2
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Warunek: W budowie
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 2000 m
  • Odległość od lotniska: 22 km

Usługi

  • Winda
  • Podwójna szyba
  • Golden Visa

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 30 metrów kwadratów w Atenach. Mieszkanie znajduje się na na pierwszym piętrze piętrze i skłąda się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Apartament ma układ przedni także zawiera basen komunalny, kolektor słoneczny, klimatyzacja, winda, ogrzewanie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
250 000 € 4716 €/m²
  • Kod obiektowy 60443
  • Metry kw. 53 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
395 000 € 4293 €/m²
  • Kod obiektowy 60859
  • Metry kw. 92 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
235 000 € 3133 €/m²
  • Kod obiektowy 60915
  • Metry kw. 75 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
250 000 € 4716 €/m²
  • Kod obiektowy 61254
  • Metry kw. 53 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
250 000 € 5102 €/m²
  • Kod obiektowy 61255
  • Metry kw. 49 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
325 000 € 3494 €/m²
  • Kod obiektowy 61347
  • Metry kw. 93 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
380 000 € 3333 €/m²
  • Kod obiektowy 61483
  • Metry kw. 114 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
320 000 € 3516 €/m²
  • Kod obiektowy 61523
  • Metry kw. 91 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
335 000 € 4036 €/m²
  • Kod obiektowy 61588
  • Metry kw. 83 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
265 000 € 260 000 € 5777 €/m²
  • Kod obiektowy 61662
  • Metry kw. 45 m²
  • Rooms 2

Subskrypcja newslettera