270 000 €
6136 €/m²
Property 66013 photo 1
Property 66013 photo 2
Property 66013 photo 3
Property 66013 photo 4
Property 66013 photo 5
Property 66013 photo 6
Property 66013 photo 7
Property 66013 photo 8
Property 66013 photo 9
Property 66013 photo 10
Property 66013 photo 11
Property 66013 photo 12
Property 66013 photo 13
Property 66013 photo 14
Property 66013 photo 15
Property 66013 photo 16
Property 66013 photo 17

Details

  • Liczba pięter: 4
  • Piętro: 2
  • Rok budowy: 2026
  • Liczba pokoi: 3
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Warunek: W budowie
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Odległość od lotniska: 35 km

Usługi

  • Winda
  • Podwójna szyba
  • Golden Visa

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44 metrów kwadratów w Atenach. Mieszkanie znajduje się na na drugim piętrze piętrze i skłąda się z 2 sypialnie, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Apartament ma układ przedni Nieruchomość oferuje piękny widok na miasto.także zawiera wyposażenie, klimatyzacja, winda, ogrzewanie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
245 000 € 2041 €/m²
  • Kod obiektowy 59204
  • Metry kw. 120 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
260 000 € 4000 €/m²
  • Kod obiektowy 59419
  • Metry kw. 65 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
250 000 € 3571 €/m²
  • Kod obiektowy 59439
  • Metry kw. 70 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
250 000 € 5681 €/m²
  • Kod obiektowy 59452
  • Metry kw. 44 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
260 000 € 5000 €/m²
  • Kod obiektowy 59610
  • Metry kw. 52 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
320 000 € 5818 €/m²
  • Kod obiektowy 59634
  • Metry kw. 55 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
350 000 € 2095 €/m²
  • Kod obiektowy 59653
  • Metry kw. 167 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
370 000 € 4743 €/m²
  • Kod obiektowy 59669
  • Metry kw. 78 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
310 000 € 270 000 € 4029 €/m²
  • Kod obiektowy 59707
  • Metry kw. 67 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
315 000 € 3662 €/m²
  • Kod obiektowy 59800
  • Metry kw. 86 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera