450 000 €
5696 €/m²
Property 65493 photo 1
Property 65493 photo 2
Property 65493 photo 3
Property 65493 photo 4
Property 65493 photo 5
Property 65493 photo 6
Property 65493 photo 7
Property 65493 photo 8
Property 65493 photo 9
Property 65493 photo 10
Property 65493 photo 11
Property 65493 photo 12
Property 65493 photo 13
Property 65493 photo 14

Details

  • Liczba pięter: 2
  • Rok budowy: 1992
  • Rok remontu: 2026
  • Liczba pokoi: 3
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Warunek: W budowie
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 1200 m
  • Odległość od lotniska: 18 km

Usługi

  • Winda
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 79 metrów kwadratów w Atenach. Mieszkanie znajduje się na na drugim piętrze piętrze i skłąda się z 2 sypialnie, salon z kuchnią, 2 łazienek z prysznicem oraz WC. Apartament ma układ przedni także zawiera basen komunalny, kolektor słoneczny, klimatyzacja, markiza, winda, ogrzewanie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
553 000 € 6583 €/m²
  • Kod obiektowy 65337
  • Metry kw. 84 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
624 500 € 6643 €/m²
  • Kod obiektowy 65338
  • Metry kw. 94 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
614 000 € 6395 €/m²
  • Kod obiektowy 65339
  • Metry kw. 96 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
536 000 € 6536 €/m²
  • Kod obiektowy 65340
  • Metry kw. 82 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
587 500 € 6994 €/m²
  • Kod obiektowy 65341
  • Metry kw. 84 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
615 000 € 6988 €/m²
  • Kod obiektowy 65342
  • Metry kw. 88 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
596 000 € 6850 €/m²
  • Kod obiektowy 65343
  • Metry kw. 87 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
584 000 € 6790 €/m²
  • Kod obiektowy 65344
  • Metry kw. 86 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
530 000 € 4240 €/m²
  • Kod obiektowy 65448
  • Metry kw. 125 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
620 000 € 4133 €/m²
  • Kod obiektowy 65460
  • Metry kw. 150 m²
  • Rooms 5

Subskrypcja newslettera