162 000 €
2160 €/m²
Property 65499 photo 1
Property 65499 photo 2
Property 65499 photo 3
Property 65499 photo 4
Property 65499 photo 5
Property 65499 photo 6
Property 65499 photo 7
Property 65499 photo 8
Property 65499 photo 9
Property 65499 photo 10
Property 65499 photo 11
Property 65499 photo 12

Details

  • Rok budowy: 1980
  • Liczba pokoi: 2
  • System ogrzewania: diesel
  • Energy Class: Trwa wydawanie Świadectwa Charakterystyki Energetycznej
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 800 m

Usługi

  • Access

Opis

Na sprzedaż1-piętrowy dom o powierzchni 75 metrów kwadratów na Thassos. Dom jedna sypialnia, salon, jedna kuchnia, jedna łazienka. Dom wolnostojący ma układ wewnętrzny także zawiera ogród.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
220 000 € 1294 €/m²
  • Kod obiektowy 1080
  • Metry kw. 170 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
160 000 € 1333 €/m²
  • Kod obiektowy 4003
  • Metry kw. 120 m²
  • Odległość do plaży 12000 m
Sprzedaż
160 000 € 1045 €/m²
  • Kod obiektowy 38279
  • Metry kw. 153 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
235 000 € 2701 €/m²
  • Kod obiektowy 60641
  • Metry kw. 87 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
195 000 € 2708 €/m²
  • Kod obiektowy 62851
  • Metry kw. 72 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
210 000 € 2916 €/m²
  • Kod obiektowy 62861
  • Metry kw. 72 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
150 000 € 1111 €/m²
  • Kod obiektowy 63797
  • Metry kw. 135 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
162 000 € 2160 €/m²
  • Kod obiektowy 65499
  • Metry kw. 75 m²
  • Rooms 2

Subskrypcja newslettera