325 000 €
2241 €/m²
Property 65509 photo 1
Property 65509 photo 2
Property 65509 photo 3
Property 65509 photo 4
Property 65509 photo 5
Property 65509 photo 6
Property 65509 photo 7
Property 65509 photo 8
Property 65509 photo 9
Property 65509 photo 10
Property 65509 photo 11
Property 65509 photo 12
Property 65509 photo 13
Property 65509 photo 14
Property 65509 photo 15
Property 65509 photo 16
Property 65509 photo 17
Property 65509 photo 18
Property 65509 photo 19
Property 65509 photo 20
Property 65509 photo 21
Property 65509 photo 22
Property 65509 photo 23
Property 65509 photo 24
Property 65509 photo 25

Details

  • Liczba pięter: 4
  • Rok budowy: 1992
  • Liczba pokoi: 3
  • System ogrzewania: gaz
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 700 m
  • Odległość od lotniska: 8 km

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 145 metrów kwadratów w Salonikach. Mieszkanie znajduje się na na drugim piętrze piętrze i skłąda się z 2 sypialnie, salon z kuchnią, jedna kuchnia, jedna łazienka z prysznicem oraz WC, spiżarnia. Apartament ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na miasto.także zawiera kominek, klimatyzacja, markiza, parking, ogród, winda, ogrzewanie, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
310 000 € 3195 €/m²
  • Kod obiektowy 57576
  • Metry kw. 97 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
340 000 € 3505 €/m²
  • Kod obiektowy 57577
  • Metry kw. 97 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
325 000 € 3532 €/m²
  • Kod obiektowy 58273
  • Metry kw. 92 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
315 000 € 2423 €/m²
  • Kod obiektowy 59875
  • Metry kw. 130 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
309 000 € 2376 €/m²
  • Kod obiektowy 59963
  • Metry kw. 130 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
310 000 € 4843 €/m²
  • Kod obiektowy 62082
  • Metry kw. 64 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
300 000 € 6000 €/m²
  • Kod obiektowy 63988
  • Metry kw. 50 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
300 000 € 2912 €/m²
  • Kod obiektowy 64493
  • Metry kw. 103 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
310 000 € 3444 €/m²
  • Kod obiektowy 64543
  • Metry kw. 90 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera