155 000 €
1550 €/m²
Property 65510 photo 1
Property 65510 photo 2
Property 65510 photo 3
Property 65510 photo 4
Property 65510 photo 5
Property 65510 photo 6
Property 65510 photo 7
Property 65510 photo 8
Property 65510 photo 9
Property 65510 photo 10
Property 65510 photo 11
Property 65510 photo 12
Property 65510 photo 13
Property 65510 photo 14
Property 65510 photo 15
Property 65510 photo 16
Property 65510 photo 17

Details

  • Rok budowy: 1980
  • Rok remontu: 2013
  • Liczba pokoi: 4
  • System ogrzewania: gaz
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 3000 m
  • Odległość od lotniska: 18 km

Usługi

  • Parking
  • Winda
  • Magazyn
  • Access
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 100 metrów kwadratów w Salonikach. Mieszkanie znajduje się na na pierwszym piętrze piętrze i skłąda się z 3 sypialnie, salon, jedna kuchnia, jedna łazienka, spiżarnia. Apartament ma układ przedni także zawiera kolektor słoneczny, klimatyzacja, markiza, parking, winda, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
189 000 € 2520 €/m²
  • Kod obiektowy 65127
  • Metry kw. 75 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
189 000 € 2486 €/m²
  • Kod obiektowy 65151
  • Metry kw. 76 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
195 000 € 2785 €/m²
  • Kod obiektowy 65212
  • Metry kw. 70 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
220 000 € 1981 €/m²
  • Kod obiektowy 65259
  • Metry kw. 111 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
175 000 € 3301 €/m²
  • Kod obiektowy 65289
  • Metry kw. 53 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
175 000 € 3365 €/m²
  • Kod obiektowy 65290
  • Metry kw. 52 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
205 000 € 3534 €/m²
  • Kod obiektowy 65291
  • Metry kw. 58 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
230 000 € 3770 €/m²
  • Kod obiektowy 65294
  • Metry kw. 61 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
215 000 € 3706 €/m²
  • Kod obiektowy 65295
  • Metry kw. 58 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
225 000 € 3688 €/m²
  • Kod obiektowy 65296
  • Metry kw. 61 m²
  • Rooms 2

Subskrypcja newslettera