Sprzedaż - Działka 3500 m² na przedmieściach Salonik

Grecja Saloniki Saloniki - Przedmieścia Wasilika Peristera
160 000 €
45 €/m²
Property 65514 photo 1
Property 65514 photo 2
Property 65514 photo 3
Property 65514 photo 4

Details

  • Odległość do morza: 12000 m
  • Odległość od lotniska: 15 km

Opis

Na sprzedaż Działka3500 metrów kwadratowych na przedmieściach Salonik. Znajduje się poza planem miasta.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
220 000 € 314 €/m²
  • Kod obiektowy 8668
  • Metry kw. 700 m²
  • Odległość do plaży 12200 m
Sprzedaż
230 000 € 333 €/m²
  • Kod obiektowy 13993
  • Metry kw. 690 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
230 000 € 382 €/m²
  • Kod obiektowy 19475
  • Metry kw. 601 m²
  • Odległość do plaży 7000 m
Sprzedaż
200 000 € 83 €/m²
  • Kod obiektowy 23751
  • Metry kw. 2400 m²
  • Odległość do plaży 9800 m
Sprzedaż
235 000 € 12 €/m²
  • Kod obiektowy 30893
  • Metry kw. 18500 m²
  • Odległość do plaży 15000 m
Sprzedaż
200 000 € 23 €/m²
  • Kod obiektowy 32922
  • Metry kw. 8625 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
189 000 € 18 €/m²
  • Kod obiektowy 59959
  • Metry kw. 10251 m²
  • Odległość do plaży 1400 m
Sprzedaż
180 000 € 105 €/m²
  • Kod obiektowy 62131
  • Metry kw. 1700 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
160 000 € 45 €/m²
  • Kod obiektowy 65514
  • Metry kw. 3500 m²
  • Odległość do plaży 12000 m

Subskrypcja newslettera