O nas
Biura i pracownicy
Nasze biura
Życie firmy
+30 2310 591 431
Rekonstrukcja budynków
Modelowanie i wizualizacja projektów 3D
Kredytowanie
Sprzedaż - Apartament 83 m² w Salonikach
Grecja
Saloniki
Saloniki - Gmina
Toumpa powiedział:
Papafi powiedział:
Na zapytanie
Kod obiektowy
65630
Na sprzedaż, do wynajęcia
Sprzedaż
Typ
Apartament
Metry kw.
83 m²
Region
Saloniki
Location
Papafi powiedział: (Toumpa powiedział:) | Saloniki - Gmina (Saloniki)
Details
Liczba pięter:
4
Rok remontu:
2025
Odległość do morza:
1700 m
Odległość od lotniska:
12 km
Sprzedaż
250 000 €
5102 €/m²
Apartament 49 m² Saloniki
Saloniki
Kod obiektowy
66031
Metry kw.
49 m²
Rooms
3
Sprzedaż
Na zapytanie
Apartament 80 m² Saloniki
Saloniki
Kod obiektowy
65690
Metry kw.
80 m²
Rooms
3
Sprzedaż
175 000 €
4166 €/m²
Apartament 42 m² Saloniki
Saloniki
Kod obiektowy
66030
Metry kw.
42 m²
Rooms
2
Rekomendowane
Sprzedaż
225 000 €
3125 €/m²
Apartament 72 m² Saloniki
Saloniki
Kod obiektowy
66129
Metry kw.
72 m²
Rooms
3
Sprzedaż
120 000 €
3000 €/m²
Apartament 40 m² Saloniki
Saloniki
Kod obiektowy
65866
Metry kw.
40 m²
Rooms
2
Rekomendowane
Wynajem
od 1 800 € /per month
18 €/m²
Apartament 100 m² Saloniki
Saloniki
Kod obiektowy
65831
Metry kw.
100 m²
Rooms
3
Sprzedaż
158 000 €
6076 €/m²
Apartament 26 m² Saloniki
Saloniki
Kod obiektowy
65924
Metry kw.
26 m²
Rooms
1
Sprzedaż
95 000 €
1266 €/m²
Apartament 75 m² Saloniki
Saloniki
Kod obiektowy
65708
Metry kw.
75 m²
Rooms
3
Rekomendowane
Wynajem
od 560 €
11 €/m²
Apartament 50 m² Saloniki
Saloniki
Kod obiektowy
65833
Metry kw.
50 m²
Rooms
3
Rekomendowane
Sprzedaż
60 000 €
659 €/m²
Apartament 91 m² Saloniki
Saloniki
Kod obiektowy
66064
Metry kw.
91 m²
Rooms
3
Dimitris Kataiftsis
+30 2310 591 431
sales@grekodom.com
Poproś o więcej szczegółów dotyczących nieruchomości.
Zarezerwuj inspekcje nieruchomości.
Wyrazam zgode na przechowywanie przez moja strone przeslanych przeze mnie informacji, aby mogly odpowiedziec na moje zapytanie, zgodnie z
parter
Piętro 1
Entresol
Piętro 2
Piętro 3
Piętro 4
Piętro 5
Piętro 6
Piętro 7
Piętro 8
piętro 8+
penthouse
loft
Piętro 1
Floor to
--
parter
Piętro 1
Entresol
Piętro 2
Piętro 3
Piętro 4
Piętro 5
Piętro 6
Piętro 7
Piętro 8
piętro 8+
penthouse
loft
Piętro 1