255 000 €
4636 €/m²
Property 65689 photo 1
Property 65689 photo 2
Property 65689 photo 3
Property 65689 photo 4
Property 65689 photo 5
Property 65689 photo 6
Property 65689 photo 7
Property 65689 photo 8
Property 65689 photo 9
Property 65689 photo 10
Property 65689 photo 11
Property 65689 photo 12
Property 65689 photo 13
Property 65689 photo 14
Property 65689 photo 15

Details

  • Rok budowy: 1975
  • Rok remontu: 2026
  • Liczba pokoi: 2
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Energy Class: B
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 200 m
  • Odległość od lotniska: 45 km

Usługi

  • Podwójna szyba
  • Golden Visa

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55 metrów kwadratów w Atenach. Mieszkanie znajduje się na na parterze piętrze i skłąda się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Apartament ma układ przedni także zawiera wyposażenie, klimatyzacja, ogrzewanie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
315 000 € 7000 €/m²
  • Kod obiektowy 64942
  • Metry kw. 45 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
240 000 € 6000 €/m²
  • Kod obiektowy 64821
  • Metry kw. 40 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
250 000 € 7142 €/m²
  • Kod obiektowy 65919
  • Metry kw. 35 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
232 000 € 6105 €/m²
  • Kod obiektowy 65217
  • Metry kw. 38 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
270 000 € 6750 €/m²
  • Kod obiektowy 65348
  • Metry kw. 40 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
225 000 € 2884 €/m²
  • Kod obiektowy 65364
  • Metry kw. 78 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
310 000 € 3069 €/m²
  • Kod obiektowy 63567
  • Metry kw. 101 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
350 000 € 4268 €/m²
  • Kod obiektowy 65048
  • Metry kw. 82 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
275 000 € 6111 €/m²
  • Kod obiektowy 65812
  • Metry kw. 45 m²
  • Rooms 2

Subskrypcja newslettera