480 000 €
1371 €/m²
Property 65757 photo 1
Property 65757 photo 2
Property 65757 photo 3
Property 65757 photo 4
Property 65757 photo 5
Property 65757 photo 6
Property 65757 photo 7
Property 65757 photo 8
Property 65757 photo 9

Details

  • Rok budowy: 2012
  • Liczba pokoi: 6
  • System ogrzewania: diesel
  • Energy Class: B+
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • Odległość do morza: 3000 m
  • Odległość od lotniska: 176 km

Usługi

  • Parking
  • Winda
  • Kominek
  • Magazyn
  • Golden Visa

Opis

Na sprzedaż3-piętrowy dom o powierzchni 350 metrów kwadratów na Peloponezie. Pół-piwnica się z salon. Parter się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna łazienka. Pierwsze piętro się z 3 sypialnie, 2 łazienek. Dom wolnostojący ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry, na miasto, na las.także zawiera wyposażenie, kominek, klimatyzacja, parking, ogród, trawę, winda, ogrzewanie, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
480 000 € 1066 €/m²
  • Kod obiektowy 61032
  • Metry kw. 450 m²
  • Rooms 10
Sprzedaż
470 000 € 1734 €/m²
  • Kod obiektowy 61878
  • Metry kw. 271 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
520 000 € 2007 €/m²
  • Kod obiektowy 61882
  • Metry kw. 259 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
630 000 € 3818 €/m²
  • Kod obiektowy 62249
  • Metry kw. 165 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
420 000 € 1573 €/m²
  • Kod obiektowy 62737
  • Metry kw. 267 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
560 000 € 2058 €/m²
  • Kod obiektowy 62742
  • Metry kw. 272 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
500 000 € 3597 €/m²
  • Kod obiektowy 63171
  • Metry kw. 139 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
550 000 € 2750 €/m²
  • Kod obiektowy 63829
  • Metry kw. 200 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
485 000 € 4801 €/m²
  • Kod obiektowy 64417
  • Metry kw. 101 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
460 000 € 4000 €/m²
  • Kod obiektowy 64438
  • Metry kw. 115 m²
  • Rooms 6

Subskrypcja newslettera