270 000 €
3857 €/m²
Property 65761 photo 1
Property 65761 photo 2

Details

  • Liczba pięter: 8
  • Piętro: 8
  • Rok budowy: 2027
  • Liczba pokoi: 2
  • System ogrzewania: gaz
  • Warunek: W budowie
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 800 m
  • Odległość od lotniska: 20 km

Usługi

  • Parking
  • Winda
  • Access
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 70 metrów kwadratów w Salonikach. Mieszkanie znajduje się na na ósmym piętrze piętrze i skłąda się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Apartament ma układ przedni także zawiera parking, winda, ogrzewanie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
279 000 € 3321 €/m²
  • Kod obiektowy 62449
  • Metry kw. 84 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
280 000 € 3333 €/m²
  • Kod obiektowy 62451
  • Metry kw. 84 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
360 000 € 4235 €/m²
  • Kod obiektowy 62663
  • Metry kw. 85 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
260 000 € 3714 €/m²
  • Kod obiektowy 62673
  • Metry kw. 70 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
225 000 € 1800 €/m²
  • Kod obiektowy 62767
  • Metry kw. 125 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
220 000 € 4000 €/m²
  • Kod obiektowy 62913
  • Metry kw. 55 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
285 000 € 3653 €/m²
  • Kod obiektowy 63264
  • Metry kw. 78 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
250 000 € 4629 €/m²
  • Kod obiektowy 63905
  • Metry kw. 54 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
240 000 € 2285 €/m²
  • Kod obiektowy 63941
  • Metry kw. 105 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera