275 000 €
6111 €/m²
Property 65812 photo 1
Property 65812 photo 2
Property 65812 photo 3
Property 65812 photo 4
Property 65812 photo 5
Property 65812 photo 6
Property 65812 photo 7
Property 65812 photo 8
Property 65812 photo 9
Property 65812 photo 10
Property 65812 photo 11
Property 65812 photo 12
Property 65812 photo 13
Property 65812 photo 14
Property 65812 photo 15
Property 65812 photo 16

Details

  • Rok budowy: 1980
  • Rok remontu: 2026
  • Liczba pokoi: 2
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Energy Class: B+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 270 m
  • Odległość od lotniska: 29 km

Usługi

  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45 metrów kwadratów w Atenach. Mieszkanie znajduje się na w pół-piwnicy piętrze i skłąda się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Apartament ma układ rożny także zawiera wyposażenie, klimatyzacja, ogród, trawę, ogrzewanie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
280 000 € 2666 €/m²
  • Kod obiektowy 65010
  • Metry kw. 105 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
400 000 € 3278 €/m²
  • Kod obiektowy 65026
  • Metry kw. 122 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
280 000 € 3333 €/m²
  • Kod obiektowy 65031
  • Metry kw. 84 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
395 000 € 4438 €/m²
  • Kod obiektowy 65047
  • Metry kw. 89 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
350 000 € 4268 €/m²
  • Kod obiektowy 65048
  • Metry kw. 82 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
275 000 € 3437 €/m²
  • Kod obiektowy 65069
  • Metry kw. 80 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
320 000 € 295 000 € 2458 €/m²
  • Kod obiektowy 65107
  • Metry kw. 120 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
255 000 € 4180 €/m²
  • Kod obiektowy 65116
  • Metry kw. 61 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
245 000 € 4016 €/m²
  • Kod obiektowy 65117
  • Metry kw. 61 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
285 000 € 4014 €/m²
  • Kod obiektowy 65118
  • Metry kw. 71 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera