200 000 €
1923 €/m²
Property 65821 photo 1
Property 65821 photo 2
Property 65821 photo 3
Property 65821 photo 4
Property 65821 photo 5
Property 65821 photo 6
Property 65821 photo 7
Property 65821 photo 8
Property 65821 photo 9
Property 65821 photo 10
Property 65821 photo 11
Property 65821 photo 12
Property 65821 photo 13
Property 65821 photo 14

Details

  • Liczba pięter: 5
  • Rok budowy: 1973
  • Rok remontu: 1990
  • Liczba pokoi: 3
  • System ogrzewania: gaz
  • Energy Class: F
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 3400 m
  • Odległość od lotniska: 30 km

Usługi

  • Winda
  • Kominek
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 104 metrów kwadratów w Atenach. Domek składa się z 2 pięter. Czwarte piętro się z jedna sypialnia, salon, jedna kuchnia, jedna łazienka. Piąte piętro się z jedna sypialnia, jedna łazienka. Domek ma układ przedni Nieruchomość oferuje piękny widok na góry.także zawiera kominek, klimatyzacja, winda, ogrzewanie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
200 000 € 180 000 € 1000 €/m²
  • Kod obiektowy 13009
  • Metry kw. 180 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
210 000 € 3181 €/m²
  • Kod obiektowy 38169
  • Metry kw. 66 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
285 000 € 1759 €/m²
  • Kod obiektowy 54695
  • Metry kw. 162 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
245 000 € 2355 €/m²
  • Kod obiektowy 57882
  • Metry kw. 104 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
265 000 € 2650 €/m²
  • Kod obiektowy 62873
  • Metry kw. 100 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
200 000 € 1923 €/m²
  • Kod obiektowy 65821
  • Metry kw. 104 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
255 000 € 6071 €/m²
  • Kod obiektowy 65843
  • Metry kw. 42 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
275 000 € 1697 €/m²
  • Kod obiektowy 65889
  • Metry kw. 162 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
275 000 € 2750 €/m²
  • Kod obiektowy 66053
  • Metry kw. 100 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera