135 000 €
4091 €/m²
Property 65823 photo 1
Property 65823 photo 2
Property 65823 photo 3
Property 65823 photo 4
Property 65823 photo 5
Property 65823 photo 6
Property 65823 photo 7
Property 65823 photo 8
Property 65823 photo 9
Property 65823 photo 10
Property 65823 photo 11
Property 65823 photo 12
Property 65823 photo 13
Property 65823 photo 14
Property 65823 photo 15
Property 65823 photo 16
Property 65823 photo 17
Property 65823 photo 18
Property 65823 photo 19

Details

  • Liczba pięter: 7
  • Rok budowy: 1956
  • Rok remontu: 2026
  • Liczba pokoi: 2
  • System ogrzewania: gaz
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 1400 m
  • Odległość od lotniska: 15 km

Usługi

  • Winda
  • Access for people with special needs
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 33 metrów kwadratów w Salonikach. Mieszkanie znajduje się na na czwartym piętrze piętrze i skłąda się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Apartament ma układ rożny Nieruchomość oferuje piękny widok na miasto.także zawiera wyposażenie, klimatyzacja, winda, ogrzewanie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
122 000 € 3485 €/m²
  • Kod obiektowy 66028
  • Metry kw. 35 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
175 000 € 4166 €/m²
  • Kod obiektowy 66030
  • Metry kw. 42 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
178 000 € 4450 €/m²
  • Kod obiektowy 66033
  • Metry kw. 40 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
135 000 € 1875 €/m²
  • Kod obiektowy 66094
  • Metry kw. 72 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
150 000 € 2083 €/m²
  • Kod obiektowy 66115
  • Metry kw. 72 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera