165 000 € 155 000 €
2095 €/m²
Property 65828 photo 1
Property 65828 photo 2
Property 65828 photo 3
Property 65828 photo 4
Property 65828 photo 5
Property 65828 photo 6
Property 65828 photo 7
Property 65828 photo 8
Property 65828 photo 9
Property 65828 photo 10
Property 65828 photo 11
Property 65828 photo 12
Property 65828 photo 13
Property 65828 photo 14
Property 65828 photo 15
Property 65828 photo 16
Property 65828 photo 17
Property 65828 photo 18
Property 65828 photo 19
Property 65828 photo 20
Property 65828 photo 21
Property 65828 photo 22
Property 65828 photo 23

Details

  • Liczba pięter: 3
  • Rok budowy: 2022
  • Liczba pokoi: 3
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Energy Class: Trwa wydawanie Świadectwa Charakterystyki Energetycznej
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 120 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 500 km
  • Odległość od lotniska: 62 km

Sprzedaż
235 000 € 2043 €/m²
  • Kod obiektowy 49454
  • Metry kw. 115 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
215 000 € 160 000 € 800 €/m²
  • Kod obiektowy 56203
  • Metry kw. 200 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
160 000 € 1523 €/m²
  • Kod obiektowy 59561
  • Metry kw. 105 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
150 000 € 2542 €/m²
  • Kod obiektowy 63004
  • Metry kw. 59 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
168 000 € 157 000 € 1962 €/m²
  • Kod obiektowy 63270
  • Metry kw. 80 m²
  • Odległość do plaży 4800 m
Rekomendowane Sprzedaż
235 000 € 3263 €/m²
  • Kod obiektowy 64598
  • Metry kw. 72 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 64792
  • Metry kw. 64 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
155 000 € 2066 €/m²
  • Kod obiektowy 64990
  • Metry kw. 75 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
170 000 € 2266 €/m²
  • Kod obiektowy 64991
  • Metry kw. 75 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
155 000 € 2066 €/m²
  • Kod obiektowy 64993
  • Metry kw. 75 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera