43 000 €
86 €/m²
Property 65830 photo 1
Property 65830 photo 2
Property 65830 photo 3
Property 65830 photo 4
Property 65830 photo 5
Property 65830 photo 6
Property 65830 photo 7
Property 65830 photo 8
Property 65830 photo 9

Details

  • Odległość do morza: 3400 m
  • Odległość od lotniska: 144 km

Opis

Na sprzedaż Działka500 metrów kwadratowych w Kriaritsi. Jest częścią planu miasta. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 120 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na góry, na las.

The settlement Kriaritsi is located in an ecologically clean coast of the peninsula Sithonia, in a picturesque area, each point here offers beautiful panoramic views. It’s viewy, no doubt about that. To the traveler’s amazed look not only watery waste of Aegean Sea is available, but also the forest-covered hills of Sithonia, mystical coast of Mount Athos, as well as the picturesque island of Lemnos, Agios Efstratios and Sporades islands.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
53 100 € 106 €/m²
  • Kod obiektowy 37713
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
45 000 € 90 €/m²
  • Kod obiektowy 53221
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Rekomendowane Sprzedaż
55 000 € 110 €/m²
  • Kod obiektowy 61103
  • Metry kw. 499 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Rekomendowane Sprzedaż
60 000 € 120 €/m²
  • Kod obiektowy 61209
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
60 000 € 59 000 € 118 €/m²
  • Kod obiektowy 62283
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 380 m
Sprzedaż
60 000 € 120 €/m²
  • Kod obiektowy 62363
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 3200 m
Sprzedaż
45 000 € 90 €/m²
  • Kod obiektowy 62738
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
55 000 € 110 €/m²
  • Kod obiektowy 63380
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 1300 m
Sprzedaż
52 000 € 104 €/m²
  • Kod obiektowy 64018
  • Metry kw. 499 m²
  • Odległość do plaży 2700 m
Sprzedaż
43 000 € 86 €/m²
  • Kod obiektowy 65830
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 3400 m

Subskrypcja newslettera