770 000 €
1838 €/m²
Property 65844 photo 1
Property 65844 photo 2
Property 65844 photo 3
Property 65844 photo 4
Property 65844 photo 5
Property 65844 photo 6
Property 65844 photo 7
Property 65844 photo 8
Property 65844 photo 9

Details

  • Liczba pięter: 2
  • Rok budowy: 1957
  • Rok remontu: 2010
  • Liczba pokoi: 6
  • Warunek: Stary budynek
  • Levels: 4
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3

Usługi

  • Kominek
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż budynek o powierzhcni 419 metrów kwadratów w Atenach. budynek składa się z 4 pięter. Pół-piwnica się z Parter się z jedna sypialnia, salon, jedna kuchnia, jedna łazienka. Pierwsze piętro się z 2 sypialnie, salon, jedna kuchnia, jedna łazienka. Loft się z jedna sypialnia, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Budynek ma układ wewnętrzny Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na miasto.także zawiera kominek, ogrzewanie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
682 000 € 1046 €/m²
  • Kod obiektowy 60923
  • Metry kw. 652 m²
  • Odległość do plaży 1360 m
Sprzedaż
1 050 000 € 1750 €/m²
  • Kod obiektowy 53238
  • Metry kw. 600 m²
  • Odległość do plaży 9000 m
Sprzedaż
750 000 € 1271 €/m²
  • Kod obiektowy 38100
  • Metry kw. 590 m²
  • Odległość do plaży 5500 m
Sprzedaż
920 000 € 1869 €/m²
  • Kod obiektowy 49129
  • Metry kw. 492 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
950 000 € 3006 €/m²
  • Kod obiektowy 56358
  • Metry kw. 316 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
650 000 € 1000 €/m²
  • Kod obiektowy 47810
  • Metry kw. 650 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
850 000 € 1049 €/m²
  • Kod obiektowy 44408
  • Metry kw. 810 m²
  • Odległość do plaży 13000 m
Sprzedaż
950 000 € 1900 €/m²
  • Kod obiektowy 34841
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
850 000 € 3400 €/m²
  • Kod obiektowy 36233
  • Metry kw. 250 m²
  • Odległość do plaży 11000 m
Sprzedaż
650 000 € 1166 €/m²
  • Kod obiektowy 37660
  • Metry kw. 557 m²
  • Odległość do plaży 8300 m

Subskrypcja newslettera