740 000 €
1542 €/m²
Property 66009 photo 1
Property 66009 photo 2
Property 66009 photo 3
Property 66009 photo 4
Property 66009 photo 5
Property 66009 photo 6
Property 66009 photo 7
Property 66009 photo 8
Property 66009 photo 9
Property 66009 photo 10
Property 66009 photo 11
Property 66009 photo 12
Property 66009 photo 13
Property 66009 photo 14
Property 66009 photo 15
Property 66009 photo 16
Property 66009 photo 17
Property 66009 photo 18
Property 66009 photo 19
Property 66009 photo 20
Property 66009 photo 21
Property 66009 photo 22
Property 66009 photo 23
Property 66009 photo 24
Property 66009 photo 25
Property 66009 photo 26
Property 66009 photo 27
Property 66009 photo 28
Property 66009 photo 29
Property 66009 photo 30
Property 66009 photo 31
Property 66009 photo 32
Property 66009 photo 33
Property 66009 photo 34
Property 66009 photo 35
Property 66009 photo 36
Property 66009 photo 37
Property 66009 photo 38
Property 66009 photo 39
Property 66009 photo 40
Property 66009 photo 41
Property 66009 photo 42
Property 66009 photo 43
Property 66009 photo 44
Property 66009 photo 45
Property 66009 photo 46
Property 66009 photo 47
Property 66009 photo 48

Details

  • Rok budowy: 1985
  • Rok remontu: 2023
  • Liczba pokoi: 15
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 13
  • Bedrooms: 15
  • WCs: 13
  • Odległość do morza: 30 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 29 km
  • Odległość od lotniska: 28 km

Usługi

  • Parking
  • Magazyn

Opis

Na sprzedaż 2-hotel o powierzchni 480 metrów kwadratów na Korfu. Parter się z 5 sypialnie, 5 łazienek z prysznicem oraz WC, spiżarnia. Pierwsze piętro się z 10 sypialnie, 8 łazienek z prysznicem oraz WC. Hotel ma układ wewnętrzny Nieruchomość oferuje piękny widok na morze.także zawiera klimatyzacja, parking, ogród, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
750 000 € 1500 €/m²
  • Kod obiektowy 3923
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
750 000 € 4166 €/m²
  • Kod obiektowy 5978
  • Metry kw. 180 m²
  • Odległość do plaży 900 m
Sprzedaż
750 000 € 3750 €/m²
  • Kod obiektowy 22693
  • Metry kw. 200 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Inwestycja Sprzedaż
650 000 € 1625 €/m²
  • Kod obiektowy 22924
  • Metry kw. 400 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
650 000 € 1940 €/m²
  • Kod obiektowy 23749
  • Metry kw. 335 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
750 000 € 2500 €/m²
  • Kod obiektowy 26132
  • Metry kw. 300 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
700 000 € 1818 €/m²
  • Kod obiektowy 38615
  • Metry kw. 385 m²
  • Odległość do plaży 1300 m
Sprzedaż
700 000 € 1750 €/m²
  • Kod obiektowy 51183
  • Metry kw. 400 m²
  • Odległość do plaży 125 m
Sprzedaż
700 000 € 1590 €/m²
  • Kod obiektowy 62034
  • Metry kw. 440 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
740 000 € 1541 €/m²
  • Kod obiektowy 66009
  • Metry kw. 480 m²
  • Rooms 15

Subskrypcja newslettera