260 000 €
3939 €/m²
Property 66015 photo 1
Property 66015 photo 2
Property 66015 photo 3
Property 66015 photo 4
Property 66015 photo 5
Property 66015 photo 6
Property 66015 photo 7
Property 66015 photo 8
Property 66015 photo 9
Property 66015 photo 10
Property 66015 photo 11
Property 66015 photo 12
Property 66015 photo 13
Property 66015 photo 14
Property 66015 photo 15
Property 66015 photo 16

Details

  • Liczba pięter: 3
  • Piętro: 0
  • Rok remontu: 2026
  • Liczba pokoi: 3
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Warunek: W budowie
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 6500 m
  • Odległość od lotniska: 8 km

Usługi

  • Parking
  • Winda
  • Podwójna szyba
  • Golden Visa

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 66 metrów kwadratów w Atenach. Mieszkanie znajduje się na na parterze piętrze i skłąda się z 2 sypialnie, salon z kuchnią, 2 łazienek z prysznicem oraz WC. Apartament ma układ przedni Nieruchomość oferuje piękny widok na miasto.także zawiera wyposażenie, klimatyzacja, parking, winda, ogrzewanie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
315 000 € 3620 €/m²
  • Kod obiektowy 46693
  • Metry kw. 87 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
320 000 € 4000 €/m²
  • Kod obiektowy 47421
  • Metry kw. 80 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
285 000 € 2567 €/m²
  • Kod obiektowy 48546
  • Metry kw. 111 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
317 000 € 3302 €/m²
  • Kod obiektowy 48749
  • Metry kw. 96 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
270 000 € 2177 €/m²
  • Kod obiektowy 49657
  • Metry kw. 124 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
310 000 € 2818 €/m²
  • Kod obiektowy 49860
  • Metry kw. 110 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
265 000 € 3312 €/m²
  • Kod obiektowy 50709
  • Metry kw. 80 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
345 000 € 2923 €/m²
  • Kod obiektowy 50913
  • Metry kw. 118 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
295 000 € 1787 €/m²
  • Kod obiektowy 51778
  • Metry kw. 165 m²
  • Odległość do plaży 15000 m
Sprzedaż
275 000 € 5092 €/m²
  • Kod obiektowy 51849
  • Metry kw. 54 m²
  • Rooms 2

Subskrypcja newslettera