1 055 000 €
5172 €/m²
Property 66049 photo 1
Property 66049 photo 2
Property 66049 photo 3
Property 66049 photo 4
Property 66049 photo 5
Property 66049 photo 6
Property 66049 photo 7
Property 66049 photo 8
Property 66049 photo 9
Property 66049 photo 10
Property 66049 photo 11
Property 66049 photo 12
Property 66049 photo 13
Property 66049 photo 14
Property 66049 photo 15
Property 66049 photo 16
Property 66049 photo 17
Property 66049 photo 18
Property 66049 photo 19
Property 66049 photo 20
Property 66049 photo 21
Property 66049 photo 22
Property 66049 photo 23
Property 66049 photo 24
Property 66049 photo 25
Property 66049 photo 26
Property 66049 photo 27
Property 66049 photo 28
Property 66049 photo 29
Property 66049 photo 30
Property 66049 photo 31
Property 66049 photo 32
Property 66049 photo 33
Property 66049 photo 34
Property 66049 photo 35
Property 66049 photo 36
Property 66049 photo 37
Property 66049 photo 38
Property 66049 photo 39

Details

  • Liczba pięter: 5
  • Rok budowy: 2002
  • Liczba pokoi: 5
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Energy Class: B+
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • Odległość do morza: 220 m
  • Odległość od lotniska: 32 km

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 204 metrów kwadratów w Atenach. Domek składa się z 2 pięter. Trzecie piętro się z jedna sypialnia, salon, jedna kuchnia, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Czwarte piętro się z 3 sypialnie, jedna łazienka, 2 łazienek z prysznicem oraz WC. Domek ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na miasto.także zawiera kominek, klimatyzacja, markiza, winda, garaż, ogrzewanie, system alarmowe.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
880 000 € 7927 €/m²
  • Kod obiektowy 58420
  • Metry kw. 111 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
1 175 000 € 10217 €/m²
  • Kod obiektowy 58421
  • Metry kw. 115 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
900 000 € 5142 €/m²
  • Kod obiektowy 58918
  • Metry kw. 175 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
1 300 000 € 5416 €/m²
  • Kod obiektowy 60411
  • Metry kw. 240 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
1 300 000 € 5306 €/m²
  • Kod obiektowy 60412
  • Metry kw. 245 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
1 300 000 € 5306 €/m²
  • Kod obiektowy 60413
  • Metry kw. 245 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
1 300 000 € 5416 €/m²
  • Kod obiektowy 60414
  • Metry kw. 240 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
850 000 € 5000 €/m²
  • Kod obiektowy 61535
  • Metry kw. 170 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
1 100 000 € 8148 €/m²
  • Kod obiektowy 62300
  • Metry kw. 135 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
1 100 000 € 7586 €/m²
  • Kod obiektowy 62558
  • Metry kw. 145 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera