155 000 €
3100 €/m²
Property 66057 photo 1
Property 66057 photo 2
Property 66057 photo 3
Property 66057 photo 4
Property 66057 photo 5
Property 66057 photo 6
Property 66057 photo 7
Property 66057 photo 8
Property 66057 photo 9
Property 66057 photo 10
Property 66057 photo 11
Property 66057 photo 12
Property 66057 photo 13
Property 66057 photo 14
Property 66057 photo 15
Property 66057 photo 16
Property 66057 photo 17
Property 66057 photo 18

Details

  • Liczba pięter: 2
  • Rok budowy: 1979
  • Rok remontu: 2023
  • Liczba pokoi: 3
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Energy Class: Trwa wydawanie Świadectwa Charakterystyki Energetycznej
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 90 m
  • Odległość od lotniska: 11 km

Usługi

  • Access
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50 metrów kwadratów w Salonikach. Mieszkanie znajduje się na na pierwszym piętrze piętrze i skłąda się z 2 sypialnie, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Apartament ma układ przedni Nieruchomość oferuje piękny widok na miasto.także zawiera wyposażenie, klimatyzacja, ogrzewanie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
185 000 € 2202 €/m²
  • Kod obiektowy 64447
  • Metry kw. 84 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
167 000 € 3211 €/m²
  • Kod obiektowy 64468
  • Metry kw. 52 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
210 000 € 3333 €/m²
  • Kod obiektowy 64469
  • Metry kw. 63 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
170 000 € 2881 €/m²
  • Kod obiektowy 64470
  • Metry kw. 59 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
200 000 € 3448 €/m²
  • Kod obiektowy 64471
  • Metry kw. 58 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
170 000 € 3148 €/m²
  • Kod obiektowy 64472
  • Metry kw. 54 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
143 000 € 4766 €/m²
  • Kod obiektowy 64534
  • Metry kw. 30 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
129 000 € 3685 €/m²
  • Kod obiektowy 64554
  • Metry kw. 35 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
230 000 € 3432 €/m²
  • Kod obiektowy 64594
  • Metry kw. 67 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
138 000 € 3631 €/m²
  • Kod obiektowy 64629
  • Metry kw. 38 m²
  • Rooms 2

Subskrypcja newslettera