420 000 €
3387 €/m²
Property 66061 photo 1
Property 66061 photo 2
Property 66061 photo 3
Property 66061 photo 4
Property 66061 photo 5
Property 66061 photo 6
Property 66061 photo 7
Property 66061 photo 8
Property 66061 photo 9
Property 66061 photo 10
Property 66061 photo 11
Property 66061 photo 12
Property 66061 photo 13
Property 66061 photo 14
Property 66061 photo 15
Property 66061 photo 16
Property 66061 photo 17
Property 66061 photo 18
Property 66061 photo 19
Property 66061 photo 20
Property 66061 photo 21
Property 66061 photo 22

Details

  • Liczba pięter: 3
  • Rok budowy: 1980
  • Liczba pokoi: 5
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Odległość do morza: 4850 m
  • Odległość od lotniska: 35 km

Usługi

  • Parking
  • Magazyn
  • Podwójna szyba
  • Garaż

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 124 metrów kwadratów w Atenach. Mieszkanie składa się z 2 pięter. Parter się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Trzecie piętro się z 2 sypialnie, salon z kuchnią, jedna łazienka, jedna łazienka, spiżarnia. Apartament ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na miasto.także zawiera wyposażenie, kolektor słoneczny, klimatyzacja, markiza, parking, garaż, ogrzewanie, system alarmowe.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
416 000 € 4378 €/m²
  • Kod obiektowy 58953
  • Metry kw. 95 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
385 000 € 4583 €/m²
  • Kod obiektowy 58954
  • Metry kw. 84 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
365 000 € 4679 €/m²
  • Kod obiektowy 58955
  • Metry kw. 78 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
473 000 € 4592 €/m²
  • Kod obiektowy 58956
  • Metry kw. 103 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
384 000 € 4517 €/m²
  • Kod obiektowy 58957
  • Metry kw. 85 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
370 000 € 4805 €/m²
  • Kod obiektowy 58958
  • Metry kw. 77 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
411 000 € 4670 €/m²
  • Kod obiektowy 58959
  • Metry kw. 88 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
382 000 € 4961 €/m²
  • Kod obiektowy 58960
  • Metry kw. 77 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
498 000 € 4742 €/m²
  • Kod obiektowy 58961
  • Metry kw. 105 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
391 000 € 4654 €/m²
  • Kod obiektowy 58962
  • Metry kw. 84 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera