155 000 €
2500 €/m²
Property 66066 photo 1
Property 66066 photo 2
Property 66066 photo 3
Property 66066 photo 4
Property 66066 photo 5
Property 66066 photo 6
Property 66066 photo 7
Property 66066 photo 8
Property 66066 photo 9
Property 66066 photo 10
Property 66066 photo 11
Property 66066 photo 12
Property 66066 photo 13

Details

  • Rok budowy: 1958
  • Rok remontu: 2003
  • Liczba pokoi: 3
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 820 m
  • Odległość od lotniska: 36 km

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62 metrów kwadratów w Atenach. Mieszkanie znajduje się na na drugim piętrze piętrze i skłąda się z 2 sypialnie, salon z kuchnią, jedna łazienka. Apartament ma układ wewnętrzny także zawiera klimatyzacja, markiza, ogrzewanie. Budynek bez windy.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
180 000 € 3272 €/m²
  • Kod obiektowy 22594
  • Metry kw. 55 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
130 000 € 1529 €/m²
  • Kod obiektowy 28736
  • Metry kw. 85 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
190 000 € 3064 €/m²
  • Kod obiektowy 34805
  • Metry kw. 62 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
140 000 € 3888 €/m²
  • Kod obiektowy 34845
  • Metry kw. 36 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
175 000 € 3804 €/m²
  • Kod obiektowy 34846
  • Metry kw. 46 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
150 000 € 2500 €/m²
  • Kod obiektowy 34854
  • Metry kw. 60 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
205 000 € 1952 €/m²
  • Kod obiektowy 34858
  • Metry kw. 105 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
155 000 € 2214 €/m²
  • Kod obiektowy 34859
  • Metry kw. 70 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
140 000 € 2258 €/m²
  • Kod obiektowy 35583
  • Metry kw. 62 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
195 000 € 2785 €/m²
  • Kod obiektowy 35829
  • Metry kw. 70 m²
  • Rooms 2

Subskrypcja newslettera