850 000 €
2237 €/m²
Property 66082 photo 1
Property 66082 photo 2
Property 66082 photo 3
Property 66082 photo 4
Property 66082 photo 5
Property 66082 photo 6
Property 66082 photo 7
Property 66082 photo 8
Property 66082 photo 9
Property 66082 photo 10
Property 66082 photo 11
Property 66082 photo 12
Property 66082 photo 13
Property 66082 photo 14
Property 66082 photo 15
Property 66082 photo 16
Property 66082 photo 17
Property 66082 photo 18
Property 66082 photo 19
Property 66082 photo 20
Property 66082 photo 21
Property 66082 photo 22
Property 66082 photo 23
Property 66082 photo 24

Details

  • Liczba pięter: 3
  • Rok budowy: 2006
  • Liczba pokoi: 6
  • System ogrzewania: diesel
  • Energy Class: C
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 5
  • Odległość do morza: 7380 m
  • Odległość od lotniska: 9 km

Opis

Na sprzedaż3-piętrowy dom o powierzchni 380 metrów kwadratów na Attyce. Pół-piwnica się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Parter się z salon, jedna kuchnia, jedna łazienka. Pierwsze piętro się z 3 sypialnie, 3 łazienek. Dom wolnostojący ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na góry.także zawiera kominek, parking, ogród, winda, ogrzewanie, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
1 250 000 € 3472 €/m²
  • Kod obiektowy 19101
  • Metry kw. 360 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
1 000 000 € 2325 €/m²
  • Kod obiektowy 21817
  • Metry kw. 430 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
890 000 € 3423 €/m²
  • Kod obiektowy 23481
  • Metry kw. 260 m²
  • Rooms 12
Sprzedaż
1 100 000 € 2750 €/m²
  • Kod obiektowy 25238
  • Metry kw. 400 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
1 000 000 € 3448 €/m²
  • Kod obiektowy 28611
  • Metry kw. 290 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
1 000 000 € 8333 €/m²
  • Kod obiektowy 29767
  • Metry kw. 120 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
1 000 000 € 2941 €/m²
  • Kod obiektowy 30360
  • Metry kw. 340 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
975 000 € 2437 €/m²
  • Kod obiektowy 30734
  • Metry kw. 400 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
1 200 000 € 3000 €/m²
  • Kod obiektowy 30736
  • Metry kw. 400 m²
  • Odległość do plaży 5 m

Subskrypcja newslettera