135 000 €
1875 €/m²
Property 66094 photo 1
Property 66094 photo 2
Property 66094 photo 3
Property 66094 photo 4
Property 66094 photo 5
Property 66094 photo 6
Property 66094 photo 7
Property 66094 photo 8
Property 66094 photo 9

Details

  • Liczba pięter: 6
  • Rok budowy: 1970
  • Rok remontu: 2026
  • Liczba pokoi: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1

Opis

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
148 000 € 3609 €/m²
  • Kod obiektowy 62218
  • Metry kw. 41 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
160 000 € 2133 €/m²
  • Kod obiektowy 62347
  • Metry kw. 75 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
145 000 € 2636 €/m²
  • Kod obiektowy 62406
  • Metry kw. 55 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
110 000 € 1571 €/m²
  • Kod obiektowy 62534
  • Metry kw. 70 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
140 000 € 3043 €/m²
  • Kod obiektowy 62562
  • Metry kw. 46 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
185 000 € 2055 €/m²
  • Kod obiektowy 62607
  • Metry kw. 90 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera