120 000 €
1463 €/m²
Property 66100 photo 1
Property 66100 photo 2
Property 66100 photo 3
Property 66100 photo 4
Property 66100 photo 5
Property 66100 photo 6
Property 66100 photo 7
Property 66100 photo 8
Property 66100 photo 9
Property 66100 photo 10
Property 66100 photo 11
Property 66100 photo 12
Property 66100 photo 13
Property 66100 photo 14
Property 66100 photo 15
Property 66100 photo 16
Property 66100 photo 17
Property 66100 photo 18
Property 66100 photo 19

Details

  • Liczba pięter: 5
  • Rok budowy: 1974
  • Rok remontu: 2002
  • Liczba pokoi: 3
  • System ogrzewania: gaz
  • Energy Class: D
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 1500 m
  • Odległość od lotniska: 18 km

Usługi

  • Winda
  • Access
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 82 metrów kwadratów w Salonikach. Mieszkanie znajduje się na na pierwszym piętrze piętrze i skłąda się z 2 sypialnie, salon, jedna kuchnia, jedna łazienka. Apartament ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na miasto.także zawiera wyposażenie, kolektor słoneczny, klimatyzacja, markiza, winda, ogrzewanie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
135 000 € 1776 €/m²
  • Kod obiektowy 59674
  • Metry kw. 76 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
165 000 € 2661 €/m²
  • Kod obiektowy 59675
  • Metry kw. 62 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
145 000 € 2230 €/m²
  • Kod obiektowy 59748
  • Metry kw. 65 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
176 000 € 2022 €/m²
  • Kod obiektowy 59872
  • Metry kw. 87 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
179 000 € 2057 €/m²
  • Kod obiektowy 59874
  • Metry kw. 87 m²
  • Rooms 3
Inwestycja Sprzedaż
150 000 € 1500 €/m²
  • Kod obiektowy 60545
  • Metry kw. 100 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
160 000 € 1882 €/m²
  • Kod obiektowy 60567
  • Metry kw. 85 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
173 000 € 2337 €/m²
  • Kod obiektowy 60995
  • Metry kw. 74 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
101 000 € 2657 €/m²
  • Kod obiektowy 61018
  • Metry kw. 38 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
110 000 € 1375 €/m²
  • Kod obiektowy 61150
  • Metry kw. 80 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera