150 000 €
2083 €/m²
Property 66115 photo 1
Property 66115 photo 2
Property 66115 photo 3
Property 66115 photo 4
Property 66115 photo 5
Property 66115 photo 6
Property 66115 photo 7
Property 66115 photo 8
Property 66115 photo 9
Property 66115 photo 10
Property 66115 photo 11
Property 66115 photo 12

Details

  • Liczba pięter: 3
  • Rok budowy: 1980
  • Rok remontu: 2012
  • Liczba pokoi: 3
  • System ogrzewania: gaz
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 3000 m
  • Odległość od lotniska: 18 km

Usługi

  • Winda
  • Kominek
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 72 metrów kwadratów w Salonikach. Mieszkanie znajduje się na na trzecim piętrze piętrze i skłąda się z 2 sypialnie, salon z kuchnią, jedna łazienka. Apartament ma układ rożny także zawiera kominek, klimatyzacja, markiza, winda, ogrzewanie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
215 000 € 3257 €/m²
  • Kod obiektowy 62892
  • Metry kw. 66 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
220 000 € 4000 €/m²
  • Kod obiektowy 62913
  • Metry kw. 55 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
123 000 € 4555 €/m²
  • Kod obiektowy 62931
  • Metry kw. 27 m²
  • Rooms 1
Sprzedaż
128 000 € 3764 €/m²
  • Kod obiektowy 63102
  • Metry kw. 34 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 63233
  • Metry kw. 90 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
130 000 € 2166 €/m²
  • Kod obiektowy 63488
  • Metry kw. 60 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
145 000 € 2071 €/m²
  • Kod obiektowy 63524
  • Metry kw. 70 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
123 000 € 3153 €/m²
  • Kod obiektowy 63548
  • Metry kw. 39 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
165 000 € 2357 €/m²
  • Kod obiektowy 63831
  • Metry kw. 70 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera