250 000 €
3571 €/m²
Property 66144 photo 1
Property 66144 photo 2
Property 66144 photo 3
Property 66144 photo 4
Property 66144 photo 5
Property 66144 photo 6
Property 66144 photo 7
Property 66144 photo 8
Property 66144 photo 9
Property 66144 photo 10
Property 66144 photo 11
Property 66144 photo 12
Property 66144 photo 13
Property 66144 photo 14
Property 66144 photo 15
Property 66144 photo 16
Property 66144 photo 17
Property 66144 photo 18
Property 66144 photo 19
Property 66144 photo 20

Details

  • Rok budowy: 1954
  • Liczba pokoi: 3
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Energy Class: D
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 200 m
  • Odległość od lotniska: 15 km

Usługi

  • Magazyn
  • Access
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 70 metrów kwadratów w Salonikach. Mieszkanie znajduje się na na drugim piętrze piętrze i skłąda się z 2 sypialnie, salon, jedna kuchnia, jedna łazienka, spiżarnia. Apartament ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na miasto.także zawiera klimatyzacja, spiżarnia. Budynek bez windy.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
275 000 € 4230 €/m²
  • Kod obiektowy 59413
  • Metry kw. 65 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
315 000 € 2423 €/m²
  • Kod obiektowy 59875
  • Metry kw. 130 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
299 000 € 2300 €/m²
  • Kod obiektowy 59899
  • Metry kw. 130 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
309 000 € 2376 €/m²
  • Kod obiektowy 59963
  • Metry kw. 130 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
355 000 € 3585 €/m²
  • Kod obiektowy 59982
  • Metry kw. 99 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
355 000 € 2795 €/m²
  • Kod obiektowy 61245
  • Metry kw. 127 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
266 000 € 2742 €/m²
  • Kod obiektowy 62059
  • Metry kw. 97 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
310 000 € 4843 €/m²
  • Kod obiektowy 62082
  • Metry kw. 64 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
279 000 € 3321 €/m²
  • Kod obiektowy 62449
  • Metry kw. 84 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera