135 000 €
2250 €/m²
Property 66149 photo 1
Property 66149 photo 2
Property 66149 photo 3
Property 66149 photo 4
Property 66149 photo 5
Property 66149 photo 6
Property 66149 photo 7
Property 66149 photo 8
Property 66149 photo 9
Property 66149 photo 10
Property 66149 photo 11
Property 66149 photo 12
Property 66149 photo 13

Details

  • Rok budowy: 1973
  • Rok remontu: 2020
  • Liczba pokoi: 2
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 400 m
  • Odległość od lotniska: 8 km

Usługi

  • Winda
  • Access
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60 metrów kwadratów w Salonikach. Mieszkanie znajduje się na na drugim piętrze piętrze i skłąda się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna łazienka. Apartament ma układ wewnętrzny także zawiera wyposażenie, klimatyzacja, markiza, winda, ogrzewanie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
182 000 € 1654 €/m²
  • Kod obiektowy 59340
  • Metry kw. 110 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
135 000 € 1776 €/m²
  • Kod obiektowy 59674
  • Metry kw. 76 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
165 000 € 2661 €/m²
  • Kod obiektowy 59675
  • Metry kw. 62 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
145 000 € 2230 €/m²
  • Kod obiektowy 59748
  • Metry kw. 65 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
176 000 € 2022 €/m²
  • Kod obiektowy 59872
  • Metry kw. 87 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
179 000 € 2057 €/m²
  • Kod obiektowy 59874
  • Metry kw. 87 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
185 000 € 3189 €/m²
  • Kod obiektowy 59881
  • Metry kw. 58 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
185 000 € 3189 €/m²
  • Kod obiektowy 59884
  • Metry kw. 58 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
182 000 € 1895 €/m²
  • Kod obiektowy 59890
  • Metry kw. 96 m²
  • Rooms 4
Inwestycja Sprzedaż
150 000 € 1500 €/m²
  • Kod obiektowy 60545
  • Metry kw. 100 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera