1 000 000 €
100 €/m²
Property 6622 photo 1
Property 6622 photo 2
Property 6622 photo 3
Property 6622 photo 4
Property 6622 photo 5

Details

  • Odległość do morza: 20000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 2 km
  • Odległość od lotniska: 25 km

Opis

Na sprzedaż Działka10000 metrów kwadratowych w Salonikach. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
1 000 000 € 100 €/m²
  • Kod obiektowy 6622
  • Metry kw. 10000 m²
  • Odległość do plaży 20000 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 14400
  • Metry kw. 5274 m²
  • Odległość do plaży 17000 m
Sprzedaż
855 000 € 282 €/m²
  • Kod obiektowy 20474
  • Metry kw. 3025 m²
  • Odległość do plaży 9000 m
Sprzedaż
860 000 € 814 €/m²
  • Kod obiektowy 32441
  • Metry kw. 1056 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
1 200 000 € 1 070 000 € 70 €/m²
  • Kod obiektowy 33347
  • Metry kw. 15240 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
1 000 000 € 760 000 € 93 €/m²
  • Kod obiektowy 38440
  • Metry kw. 8125 m²
  • Odległość do plaży 6500 m
Sprzedaż
1 000 000 € 41 €/m²
  • Kod obiektowy 40861
  • Metry kw. 24000 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
1 200 000 € 3614 €/m²
  • Kod obiektowy 58141
  • Metry kw. 332 m²
  • Odległość do plaży 1500 m

Subskrypcja newslettera