340 000 €
1889 €/m²
Property 6634 photo 1
Property 6634 photo 2
Property 6634 photo 3
Property 6634 photo 4

Details

  • Liczba pięter: 4
  • Liczba pokoi: 5
  • Levels: 4
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Odległość do morza: 10000 m
  • Odległość od lotniska: 15 km

Usługi

  • Magazyn
  • Garaż

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 180 metrów kwadratów w Salonikach. Domek składa się z 4 pięter. Pół-piwnica się z spiżarnia. Parter się z salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Pierwsze piętro się z salon z kuchnią, jedna łazienka. Drugie piętro się z 3 sypialnie, jedna łazienka. Domek ma układ wewnętrzny

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
277 000 € 1846 €/m²
  • Kod obiektowy 60734
  • Metry kw. 150 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
410 000 € 3867 €/m²
  • Kod obiektowy 61358
  • Metry kw. 106 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
480 000 € 3000 €/m²
  • Kod obiektowy 61433
  • Metry kw. 160 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
380 000 € 3015 €/m²
  • Kod obiektowy 62237
  • Metry kw. 126 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
450 000 € 3000 €/m²
  • Kod obiektowy 63898
  • Metry kw. 150 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
360 000 € 3913 €/m²
  • Kod obiektowy 64559
  • Metry kw. 92 m²
  • Rooms 4
Rekomendowane Sprzedaż
390 000 € 2826 €/m²
  • Kod obiektowy 64632
  • Metry kw. 138 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
400 000 € 2857 €/m²
  • Kod obiektowy 64633
  • Metry kw. 140 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
387 000 € 2866 €/m²
  • Kod obiektowy 64634
  • Metry kw. 135 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
468 000 € 3295 €/m²
  • Kod obiektowy 64638
  • Metry kw. 142 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera