225 000 €
53 €/m²
Property 6651 photo 1
Property 6651 photo 2
Property 6651 photo 3
Property 6651 photo 4

Details

  • Plaża: песчаный
  • Odległość do morza: 5000 m
  • Odległość od lotniska: 44 km

Opis

Na sprzedaż Działka4200 metrów kwadratowych na Krecie. Znajduje się poza planem miasta. Pozwolenie na budowę do 200 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
220 000 € 18 €/m²
  • Kod obiektowy 33363
  • Metry kw. 12000 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
200 000 € 180 000 € 13 €/m²
  • Kod obiektowy 33513
  • Metry kw. 13000 m²
  • Odległość do plaży 4500 m
Sprzedaż
210 000 € 182 000 € 616 €/m²
  • Kod obiektowy 34181
  • Metry kw. 295 m²
  • Odległość do plaży 80 m
Sprzedaż
240 000 € 800 €/m²
  • Kod obiektowy 34331
  • Metry kw. 300 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
200 000 € 180 000 € 44 €/m²
  • Kod obiektowy 34419
  • Metry kw. 4040 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Sprzedaż
213 500 € 90 €/m²
  • Kod obiektowy 34541
  • Metry kw. 2372 m²
  • Odległość do plaży 2200 m
Sprzedaż
225 000 € 32 €/m²
  • Kod obiektowy 37437
  • Metry kw. 6890 m²
  • Odległość do plaży 450 m
Sprzedaż
200 000 € 510 €/m²
  • Kod obiektowy 38572
  • Metry kw. 392 m²
  • Odległość do plaży 1800 m
Sprzedaż
225 000 € 56 €/m²
  • Kod obiektowy 39767
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 2300 m
Sprzedaż
220 000 € 198 000 € 113 €/m²
  • Kod obiektowy 41471
  • Metry kw. 1750 m²
  • Odległość do plaży 8500 m

Subskrypcja newslettera