430 000 €
2150 €/m²
Property 6827 photo 1
Property 6827 photo 2
Property 6827 photo 3
Property 6827 photo 4
Property 6827 photo 5
Property 6827 photo 6
Property 6827 photo 7
Property 6827 photo 8
Property 6827 photo 9

Details

  • Liczba pięter: 3
  • Rok budowy: 1999
  • Rok remontu: 2013
  • Liczba pokoi: 7
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 4
  • Odległość do morza: 500 m
  • Odległość od lotniska: 61 km

Usługi

  • Parking
  • Kominek
  • Magazyn

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 200 metrów kwadratów na Evii. Domek składa się z 3 pięter. Parter się z 2 sypialnie, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC, jedna łazienka. Pierwsze piętro się z salon z kuchnią, jedna łazienka. Drugie piętro się z 3 sypialnie, jedna łazienka. Domek ma układ wewnętrzny Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry.także zawiera wyposażenie, kolektor słoneczny, kominek, klimatyzacja, markiza, parking, ogrzewanie, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
350 000 € 2333 €/m²
  • Kod obiektowy 5199
  • Metry kw. 150 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
430 000 € 3583 €/m²
  • Kod obiektowy 6179
  • Metry kw. 120 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
480 000 € 3555 €/m²
  • Kod obiektowy 6189
  • Metry kw. 135 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
430 000 € 2150 €/m²
  • Kod obiektowy 6827
  • Metry kw. 200 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
440 000 € 2000 €/m²
  • Kod obiektowy 65780
  • Metry kw. 220 m²
  • Rooms 8

Subskrypcja newslettera