Sprzedaż - Działka 397 m² na Attyce

Grecja Attyka Reszta Attyki Kalivia Thorikou
230 000 € 180 000 €
453 €/m²
Property 6860 photo 1
Property 6860 photo 2
Property 6860 photo 3
Property 6860 photo 4
Property 6860 photo 5
Property 6860 photo 6
Property 6860 photo 7
Property 6860 photo 8

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,4
  • Odległość do morza: 2000 m
  • Odległość od lotniska: 19 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka397 metrów kwadratowych na Attyce. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: studnia, dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 160 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry.

Lokalizacja