Sprzedaż - Działka 18237 m² na Kassandrze (Chalkidiki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Kassandra Kassandreia
500 000 €
27 €/m²
Property 6955 photo 1
Property 6955 photo 2
Property 6955 photo 3
Property 6955 photo 4
Property 6955 photo 5

Details

  • Odległość do morza: 8000 m
  • Odległość od lotniska: 64 km

Opis

Na sprzedaż Działka18237 metrów kwadratowych na Kassandrze (Chalkidiki). Trwają prace nad integracją projektu z planem miasta. Pozwolenie na budowę do 2000 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na góry, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
600 000 € 11 €/m²
  • Kod obiektowy 2367
  • Metry kw. 51000 m²
  • Odległość do plaży 2200 m
Sprzedaż
530 000 € 96 €/m²
  • Kod obiektowy 2578
  • Metry kw. 5500 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
500 000 € 50 €/m²
  • Kod obiektowy 2649
  • Metry kw. 10000 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
525 000 € 53 €/m²
  • Kod obiektowy 2987
  • Metry kw. 9861 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
600 000 € 86 €/m²
  • Kod obiektowy 6659
  • Metry kw. 6930 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
500 000 € 470 000 € 116 €/m²
  • Kod obiektowy 6684
  • Metry kw. 4025 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
500 000 € 27 €/m²
  • Kod obiektowy 6955
  • Metry kw. 18237 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
685 000 € 88 €/m²
  • Kod obiektowy 7439
  • Metry kw. 7700 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
600 000 € 49 €/m²
  • Kod obiektowy 8238
  • Metry kw. 12200 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
600 000 € 113 €/m²
  • Kod obiektowy 10114
  • Metry kw. 5300 m²
  • Odległość do plaży 500 m

Subskrypcja newslettera