Sprzedany

Sprzedaż - Apartament 170 m² w Salonikach

Grecja Saloniki Saloniki - Gmina
Na zapytanie
Property 701 photo 1
Property 701 photo 2
Property 701 photo 3
Property 701 photo 4
Property 701 photo 5
Property 701 photo 6
Property 701 photo 7
Property 701 photo 8
Property 701 photo 9
Property 701 photo 10
Property 701 photo 11
Property 701 photo 12
Property 701 photo 13
Property 701 photo 14
Property 701 photo 15
  • Kod obiektowy 701
  • Na sprzedaż, do wynajęcia Sprzedaż
  • Typ Apartament
  • Metry kw. 170 m²
  • Region Saloniki
  • Location Saloniki - Gmina (Saloniki)
  • Liczba pokoi 4

Details

  • Liczba pięter: 8
  • Piętro: Piętro 7
  • Liczba pokoi: 4: гостиная, кухня, 3 спальные, ванная, туалет, огромная веранда
  • Inne udogodnienia: отопление, кондиционер, тенд на веранде, дорогая классическая мебель, отдельная studio на крыше, кладовая на цокальном этаже
  • Odległość do morza: 20 m
  • Odległość od lotniska: 7 km

Sprzedaż
143 000 € 4766 €/m²
  • Kod obiektowy 64534
  • Metry kw. 30 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
310 000 € 3444 €/m²
  • Kod obiektowy 64543
  • Metry kw. 90 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
330 000 € 3666 €/m²
  • Kod obiektowy 64546
  • Metry kw. 90 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
320 000 € 3555 €/m²
  • Kod obiektowy 64548
  • Metry kw. 90 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
129 000 € 3685 €/m²
  • Kod obiektowy 64554
  • Metry kw. 35 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
63 000 € 2100 €/m²
  • Kod obiektowy 64564
  • Metry kw. 30 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
70 000 € 1272 €/m²
  • Kod obiektowy 64565
  • Metry kw. 55 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
82 000 € 1490 €/m²
  • Kod obiektowy 64568
  • Metry kw. 55 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 64579
  • Metry kw. 210 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
290 000 € 3372 €/m²
  • Kod obiektowy 64591
  • Metry kw. 86 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera